לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

  רגלי שולחן

  רגלי שולחן בדגמים שונים

  רגליים מעץ מלא במגוון עיצובים.

  ניתן להתאים את מידות הרגליים לצרכי הלקוח.

  הרגליים מגיעות ללא צבע (באפשרותכם לבחור את האופציה המוזלת שלנו לצביעה עצמית, אצלנו בחנות ניתן למצוא מגוון צבעים, לכה ווקס).

  ניתן להזמין הובלה לבית הלקוח בעלות הנקבעת על פי כתובת היעד.

  התמונות להמחשה בלבד

  מידע נוסף בנושא

  רגליים לשולחן מעץ

  שולחן מרכיבים ובונים בצורה מדויקת, המתאימה בשלמות בין כל המרכיבים שלו – לאור התפקידים והמבנה של השולחן. לא רבים יודעים שדווקא רגליים לשולחן מעץ הם החלק החשוב שצריך להתחשב בו קודם, אחרת כל השולחן יקרוס וגם לא ימלא את תפקידו בנאמנות. מספיק לזכור ששולחנות שאינם יציבים אינם עומדים בעומס שנים. גם בחברת וירן תעשיות עץ יודעים בדיוק מה חשוב ומציעים לכם עץ טבעי לבניית ריהוט אמין ויציב.

  ייצור רגליים לשולחן עץ אמינות

  חברת וירן תעשיות עץ מעמידה לרשותכם מבחר גדול של מבנה רגליים לשולחן מעץ, כדי להרכיב את שולחנות האוכל והעבודה היפים ביותר. העץ הטבעי מיובא מהמקומות המעולים ביותר לגידול עץ, לשביעות רצונכם המלאה.

  כיצד לבחור רגליים לשולחן מעץ?

  • לכל שולחן יש כמה דגמים וכמה אפשרויות לבנות את הרגליים בצורה שתתאים לעומס, למשקל, למקום, לתפקיד ולחומרים שמהם הוא עשוי. הרגליים של כיסא לצורך ההשוואה, יכולות לתת לכם מושג מצוין כיצד מתחשבים במבנה הרגליים – כדי לעצב בהתאמה ובפרופורציה גם את המושב עצמו. בהתאם, הפלטה של השולחן חייבת לקבל בסיס טוב ורחב ככל האפשר. כמו כן, יש לקחת בחשבון את סגנון השולחן כדי שהרגליים יהיו במפתח הנכון ובזווית המתאימה.
  • חומרי הגלם שמהם עשויים שולחנות הם בדרך כלל העץ הטבעי שנוח לעבוד אתו – וכזה שיכול לעמוד בכל תנאי שימוש קשים. נכון, לא כל שולחן חייב לספוג את כל החומרים של הארוחה אבל רצוי שהוא יהיה עץ טבעי מלא. זאת משום שהוא חזק יותר מכל סיבית אחרת שנוהגים לייצר כיום. היבט זה מבטיח עמידות ויציבות לרגליים – שמצליחות לעמוד גם בכל מגע שלהן עם מים וחום רב.
  • כל עץ טבעי מקבל טיפול מיוחד נגד תולעים ונגד מזיקים שונים וגם אוטם אותו ככל האפשר לחלחול נוזלים. לכן, חשוב לבחור רגליים שעברו טיפולים כאלה כדי להציב אותם כבסיס לפלטת השולחן. זה חשוב במיוחד למי שאוהב מראה עץ טבעי ככל האפשר.
  • לכל עץ טבעי יש את הייחודיות שלו ואם אתם רוצים שישמרו על המראה הטבעי כולל הטבעות והצבעים, בחרו עץ שעבר עיבוד מיוחד ששמר על התכונות היפות והמקוריות שלו.

  רגליים לשולחן מעץ מלא

  רגליים לשולחן מעץ הינם היבט שיש להפנות אליו תשומת לב מרבית: לצד בחירת העץ והגוון שיעניקו לשולחן את הטון הרצוי, חשוב להתייחס גם לרגליי השולחן. מחפשים אחר דרכים נוספות לעצב את השולחן? הצוות של וירן תעשיות עץ ילווה אתכם לאורכו של תהליך זה – והרבה מעבר.

  רגליים לשולחן מעץ מעוצבות של וירן – יעזרו לך לעצב את הרהיט האיכותי ביותר 

  בחירת שולחן עץ – בין אם למשרד או לבית שלכם, הינה תהליך לא פשוט שכן היא כוללת מספר רב של פרטים – קטנים כגדולים. כדי להגיע אל ההחלטה הנכונה עבורכם, אתם מומלצים להסתייע בשירותיה של החברה וירן תעשיות עץ: חברה זו נוסדה בשנת 1948 ומחזיקה בניסיון רב בייבוא פריטי עץ עמידים וידידותיים לסביבה.

  תהליך בחירת רגליים לשולחן מעץ

  אין ספק שחומר הגלם בו נעצב את שולחן העבודה שלנו הוא חשוב ביותר – שכן הוא משפיע על עמידות המוצר. במהלך שלב קריטי זה, חשוב שתשאלו את עצמכם איזה רושם תרצו לייצר? האם אתם עובדים במשרד עורכי דין או שמא במקום עבודה אחר הדורש לייצר רושם מכובד ורציני? האם אתם בעלי בית קפה שכונתי וצעיר? אולי אתם מחפשים אחר שולחן עץ נוח לחדרו של הילד הקטן? בהתאם לאופי החלל, כך תוכלו לבחור את סוג העץ הרלוונטי עבורכם: בין אם מדובר בעץ אורן, אגוז או מהגוני – גוון העץ ישפיע, ללא ספק, על האסתטיקה הכללית של חלל החדר.
  פרט חשוב נוסף בתהליך עיצובו של שולחן עץ מתייחס לרגלי השולחן. רבים נוטים לוותר על היבט זה ולהתרכז בפרמטרים עיצוביים אחרים לצורך בנייתו של השולחן. עם זאת, מדובר בדגש שישפיע על עיצוב השולחן לא פחות – ואולי אף יותר – מהיבטים אחרים כמו סוג העץ. בטרם תתקבעו על סגנון עיצובי אחד, חשוב להתוודע לדגמים השונים של רגלי עץ לשולחן, אותם ניתן לראות בקטגוריית רגלי שולחן:

  • דגם פסי.
  • דגם פאי.
  • דגם X.
  • דגם SQ.
  • דגם HV.
  • דגם H.

  במקביל לתהליך בחירת הרגליים לשולחן, חשוב לבחור את עובי הרגליים – בין אם מדובר ב-75 מ"מ או שמא 100 מ"מ.

  רגליים לשולחן עץ

  קשה לתאר מצב שבו הזמנה של שולחן אחד נעשית במספר שלבים, אך מדובר במצב נפוץ יותר ממה שנראה במבט ראשון. כך, ניתן להזמין רגליים לשולחן מעץ מחברות חדשניות ומתקדמות כגון וירן תעשיות בע"מ. יתר על כן, אין שום צורך מחייב להזמין את המשטח מאותה החברה, משום שעבור מומחים מתקדמים בתחום עבודה עם עץ מלא גם הרגליים מהוות עבודה מעמיקה ואפילו יצירת אמנות בפני עצמה. בנוסף, בגלל שגם המשטח עצמו מהווה חלק משמעותי מהשולחן, השילוב בין שני המרכיבים החשובים ביותר של השולחן נעשה בקלות וללא מאמצים מיותרים, בגלל שמדובר בהליך מקובל בתחום עיצוב וייצור רהיטי עץ מלא בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח.

  כיצד משלבים רגלי עץ לשולחן עם המשטח?

  על מנת ליצור את השולחן המושלם למטרות השונות, חשוב מאוד ליצור את התנאים האופטימליים לחיבור. הדבר כולל בחירה של צורת רגליים לשולחן מעץ שיתאימו לעובי ולצורה של המשטח העליון, מדובר בחישובים הנדסיים פשוטים שחברת המומחים העוסקת בפיתוח רהיטים אלה תספק לכם בקלות וללא כל קושי. בין סוגי הרגליים ניתן למצוא את ה-SQ וה-HV, וכן רגל ה-X הקלאסית. הצורות האלה מתאימות לשימושים שונים, מציעות אפשרויות שימוש שונות, הכוללות אפשרות הזזה בקלות, אפשרות להישען ללא חשש להפיל את השולחן (יציבות מרבית) ומאפיינים נוספים שהופכים כל מוצר לאיכותי במיוחד.

  כיצד מעצבים רגליים לשולחן מעץ?

  על מנת ליצור את פתרונות הריהוט המותאמים אישית על בסיס עץ מלא, יש לקחת בחשבון מספר מאפיינים חשובים של המוצר. למרות שניתן להחליט על כל אחד מהם בנפרד, עדיף להגיע לרעיון כללי מאוחד לגבי כיצד ייראה ויתפקד השולחן בסופו של דבר:

  • מספר הנפשות שיישבו סביב השולחן – משפיע על הגודל וגם על הפרופורציות.
  • המודל שמוצא חן בעיניכם – הגימור המיוחד שמאפשר ליצור את ה"אופי" של השולחן: הזווית של השוליים, הדפוס שעל גבי השולחן וכו'.
  • עובי המשטח – עובי השולחן יוצר תחושה שונה, ואפילו הצליל של הכלים המונחים עליו שונה בכל עובי
  • עובי של רגלי השולחן – מלבד ההיבט האסתטי, חשוב מאוד שעובי הרגלים והמשטח יתאימו זה לזה על מנת לקבל יציבות מספקת.

  כיצד תבחרו רגליים מעץ לשולחן?

  לכל שולחן יש כמה אפשרויות לבניית רגליים מעץ, בצורה שתתאים למשקל של השולחן, לעומס של השולחן, לתפקיד שלו, לעומס שעתיד להיות עליו וכן לחומרים שממנו הוא עשוי. כמובן שחשוב ביותר לבחור בעץ איכותי ועמיד, שכן, הרגליים צריכות לספק את היציבות לשולחן. עליכם לוודא כי העץ הטבעי שבו אתם בוחרים עבר טיפול מיוחד של מזיקים ותולעים וכן שאוטמים אותו בצורה הטובה ביותר על מנת שלא יחלחלו לתוכו נוזלים שיפגעו בו מבפנים. כמובן שגם העיצוב של הרגליים הוא פרמטר שיש לשים עליו דגש וחשוב ביותר לבחור בסגנון עיצוב המתאים לכם.

  מה צריך לדעת על רגליים לשולחן מעץ?

  שולחן מעץ חייב להיבנות בצורה המדויקת ביותר, כאשר יש צורך שתהיה התאמה בין כל המרכיבים שלו. הרגליים לשולחן מהוות את החלק הדומיננטי ביותר בשולחן והן הדבר הראשון שיש להתחשב בו כאשר מרכיבים שולחן שכן, אם הם לא יתאימו לשולחן, הוא לא יהיה מספיק יציב והוא גם יגיע למצב של קריסה בסופו של דבר. על כן, טרם אתם רוכשים שולחן, עליכם לבדוק כיצד נראות הרגליים שלו, האם הן מתאימות לשולחן והאם החברה המספקת את השולחן היא חברה אמינה ומקצועית בתחום העץ. כמובן שאתם יכולים לבחור להרכיב שולחן בעצמכם ובמקרה הזה, קודם כל עליכם לרכוש רגליים לשולחן מעץ איכותי, אשר מגיעות במידות מתאימות בהתאם לסוג השולחן וגודל השולחן שאתם מעוניינים להרכיב.

  רגליים לשולחן מעץ

  אם אתם מעוניינים לרכוש שולחן מעץ או לחדש או לשפץ שולחן קיים מעץ, חשוב שתדעו כי אחד החלקים החשובים ביותר בשולחן הוא רגליים לשולחן מעץ. כמובן שבחירת שולחן מעץ צריכה להתבסס על כמה פרמטרים חשובים לרבות: כמות האנשים שעתידה לשבת סביב השולחן, סגנון העיצוב המבוקש שלכם, העובי של השולחן עצמו וכמובן העובי והגודל של רגלי השולחן.  המטרה היא שהרגליים יתאימו לשולחן הן מבחינה אסתטית והן שיתאימו זו לזו בכדי שהשולחן יהיה יציב בצורה מספקת. רגליים לשולחן מעץ ללא ספקות חייבות להיות מיוצרות בצורה מדויקת ואיכותית בהתאם לשולחן וחשוב שתבדקו היטב את סוג הרגליים, הגודל והסגנון טרם אתם בוחרים שולחן.

  שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט