לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

  שאלות ותשובות

  אז מה ההבדל בין משטח "בוצ'ר בלוק" ל "לאמי"?

  הרבה פעמים אנשים שמחפשים משטחי עץ לבנית דלפקים, שולחנות, מדרגות ושאר רהיטים, נוהגים לכנות אותם בשם "בוצ'ר", בלי לדעת באמת למה הם מתכוונים.

  המונח המקצועי "בוצ'ר בלוק" מתיחס לשיטת ההדבקה של המשטח. משטח בוצ'ר בלוק עשוי מחתיכות קטנות שמשתלבות אחת בשניה. אם המשטח עשוי מפסים שלמים לכל אורכו ,זהו משטח לאמי (Laminated) . המונח בוצ'ר או לאמי אינו מעיד על סוג העץ, יכול להיות משטח בוצ'ר בלוק או לאמי מסוגי עץ שונים. ההבדל בין השניים הוא בעיקר דקורטיבי. למשטחי לאמי מראה יותר "טבעי", אך מבחינת שימוש שניהם מתאימים לאותם הצרכים.

  מה צריך לדעת כשבאים לקנות דלת?

  כדי שנוכל לעזור לכם לבחור את הדלת המתאימה, צריך לדעת מספר דברים:

  • עובי הקיר בו נמצאת הדלת.
  • פתח אור- המרווח בין בלוק לבלוק משני צידי הדלת.
  • כיוון הפתיחה של הדלת.

  אתם חותכים לפי מידה?

  כן. במקרה שאין את המידה שאתה צריך, יש לנו נגר שיחתוך לפי המידה שלך. אנחנו נייעץ לכם איך לחתוך את העץ לפי צרכיכם, תוך ניצול מירבי של החומר גלם. אם אתם לא רוצים לחכות, אפשר לשלוח מידות במייל, לשלם בטלפון ואז לבוא לקחת את ההזמנה כשהיא מוכנה.

  יש לנו המון מוצרים שיכולים להתאים לך

  לקבלת הצעת מחיר - מלא\י אתה פרטים הבאים

   עוד בנושא

   מדוע עץ הוא חומר גלם הטוב ביותר לייצור משטחים?

   רוב האנשים יודעים שיום ניתן ליצור משטחים ממגוון חומרי גלם זמינים, למשל, יש משטחים העשויים מעץ, ומשטחים עשויים מפלסטיק. פלטות עץ מלא פופולריות יותר והן...
   קרא עוד

   מה מיוחד בייצור רהיטים מעץ מלא?

   כאשר מייצרים רהיטי עץ רותמים את היופי הגולמי והטבעי של פלטה עץ לשולחן, כאשר שולחנות פלטה טבעיים נוצרים מהפרוסה האנכית של גזע עץ, כאשר כל...
   קרא עוד
   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט